Spolehlivé zabezpečení domu – www.chran.cz

V současné době je spolehlivé zabezpečení domu nutností.

Bezpečnost našeho majetku a nás samotných nesmí být zanedbávána a určitě bychom ji neměli odsunout na druhou kolej. Určitě se vám vyplatí investovat do bezpečných elektronických zařízení.

Technika, na rozdíl od člověka, může být neustále v pohotovosti. Ovšem zvolit zařízení, které plně splňuje podmínky použití, není snadné.

Volba je komplikována díky široké nabídce na domácím trhu. Výrobci nabízejí řadu modelů s dlouhými seznamy parametrů, vlastnostmi a různých cen.

Digitální IP kamerové systémy

Mnohem lepší spánek je s pocitem, že moderní technologie sleduje váš dům nebo garáž či automobil. Potenciální pachatel si rozmyslí, zda vstoupí do objektu nebo se pustí do vykrádání auta, když ho neustále sleduje kamerový systém.

Bezpečnostní kamerové systémy jsou založeny na různých technologiích – analogové systémy, analogové HD systémy a digitální IP kamerové systémy.

V poslední době převažuje zájem o IP kamery.

Jde o technologii využívající počítačovou síť pro přenos obrazu. Máte k dispozici obraz s vyšší kvalitou a s vyšším rozlišením.

Další výhody – relativně nízké náklady na pořízení, technologie digitálního přenosu, kamery nepotřebují samostatný zdroj napájení.

Montáž zabezpečovacího a kamerového systému

Jsou ve vašem hledáčku alarmy nebo si nevíte rady s výběrem kamery? Máte zájem o montáž zabezpečovacího případně kamerového systému?

Vždy je nutná správná montáž a konfigurace, proto preferujte instalaci s pomocí profesionála. KameryTen díky svým zkušenostem zajistí spolehlivost, efektivitu, maximální životnost a bezproblémový provoz celého systému.

Pokud je pro vás toto téma aktuální, dovolujeme si doporučit zkušené a šikovné pracovníky, kteří za velmi rozumnou cenu své služby nabízejí na portále chran.cz včetně pronájmu zabezpečovacího systému.

 

 

 

 www.chran.cz

Individuální přístup!

Sledování trendů v oblasti moderních výrobních postupů!

Špičková kvalita instalovaných technologií a prováděných prací!plastová okna

Máme více než 12ti leté zkušenosti v oblasti prodeje a montáže plastových oken.

dřevěná okna

Dřevěná okna jsou vyráběna z přírodních materiálů, nezatěžují tak životní prostředí.

AL dveře a portály

Doporučujeme všude tam, kde dochází k největší frekvenci při průchodu. Jedná se především o vstupy do panelových, nebo bytových domů a administrativních budov

poptávka

Zde si můžete zadat nezávaznou poptávku. Vyberte si typ, rozměry, barvu, případně příslušenství a požadované práce. Po odeslání Vám obratem zašleme cenovou kalkulaci.


adresa

Okenní-stavební s.r.o.
Adresa: Divadelní 436
272 01 Kladno

kontakty

Petr Junek: 602 237 217
Email: junek@okenni-stavebni.cz

Petr Svoboda: 602 139 185
Zabezpečovací systémy
Email: info@chran.cz

produkty

menu

Created 2015 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o.